How do you like our products?

Tell us. We are listening. And since we value your feedback immensly, we also want to reward it. Every month we draw one review, the author of which will receive a package worth CZK 3,000. Thank you!

Based on 333 reviews
89%
(297)
5%
(18)
4%
(14)
0%
(1)
1%
(3)

Kvalitní produkt. Spokojenost.

Super regeneracia

Ak idete napr. 2 tréningy denne, absolútne top produkt, úplne na pohodu to zvládam, samozrejme od značky mám viac produktov, tie majú asi tiež svoj podiel na regenerácí. Je to ale super - odporúčam, mal som problém s velkou únavou, silnými bolesťami a stuhlosťou svalou. Používam aj EAA a RPE11 Decaf. Je to jízda bejbe! :)

Daily Essentials Man

Produkt má dle mě skvěle vyvážené složení. Používá ho jak partner, tak i já ve woman verzi. Po 3 měsíčním užívání jsme si nechali udělat rozbor krve na základ iontů a vitamínu D - vše pěkně v normě :-)
Rozhodně má u nás své místo na hooodně dlouhou dobu ne-li navždy, využili jsme možnost předplatného
Musím i zmínit pozitivum ve formě vrácení prázdných skleněných obalů

Státnice

Skvělej kauf! Nikdy mi ještě mozek tolik nemozkoval jako s tímhle záázrakem.

Game changer pro mé cvičení

Tento produkt jsem si zamilovala a už si bez něj nedokážu představit cvičení. Prokazatelně snižuje únavu a namožení svalů po cvičení. Nikdy jsem kreatin neužívala, toto je má první zkušenost. A jsem velmi spokojená. Budu kupovat dále.

Funguje

Používám HRV měřící náramek s pravidelným ranní měřením a jakmile jsem si vzal Sleep, tak ranní hodnoty ukazovaly výrazně nižší stres a zároveň zvýšenou regeneraci. Budu dál testovat, ale vypadá to, že to má opravdu zásadní vliv na kvalitu spánku. Zároveň látky obsažené ve Sleepu jako je Gaba, Hořčík a ostatní vedou ke snížení stresu. Jen ty 4 tobolky je zbytečně moc a mě úplně stačí 2, ale asi záleží na váze člověka.

P
Omega 3
Petr J.

Skvělé produkty

M
Immune 2.0
Markéta F.
Love it

Great product which helped me get through the winter and spring without a sneeze!

Funguje

Uzivam na vnitřní stres napr před zkouskou na VŠ a po cca pulhodince si clovek uvědomí, jak se uklidnil, velmi doporučuji kazdemu na uvolnění/uklidneni!

Spokojenost!

Užívám dlouhodobě já i můj přítel a oba cítíme větší odolnost proti bacilům :) Skvělá věc, budeme užívat i nadále!

Vyladěný urychlovač myšlení

Těší mě, že hned napoprvé jsem chytil správnou dávku, 1 tobolka brzy po ránu pro mne znamená celodenní aktivaci, bez tendence přebudit. Neruší spánek, naopak zrychlí noční zpracování informací. Za mě super už jen pro to dobré časování účinku (cca 24h), žádné rychlé kafe, ani stimulátor acetylcholinu s dlouhým doběhem.

K
Mindflow Sleep 2.0
Karolína G.
Naprostá spokojenost

Obvykle nepíšu recenze na nic, ale tady si to nemohu odpustit. Se spánkem bojuji už několik let. Nepravidelně jsem užívala melatonin, ale cítila jsem, že to pro tělo není správné. Poté přešla na bylinkové čaje, které mi nestačily pro kvalitní spánek a rychlé usínání. Váš produkt splňuje vše, obvykle užívám 2-3 tabletky. Usínám do půl hodiny a během noci se nebudím. Všem doporučuji! :)

Daily essentials women

Hodně běhám a sportuji a pro svůj aktivní životní styl potřebuji maximální podporu. Navíc na veganské stravě potřebuji některé vitamíny doplňovat protože ve stravě už jich není dostatečné množství. Moc jsem si oblíbila Daily essentials, který kombinuje takový denní základ toho, co jako žena potřebuji doplnit. :)

Doporučuji

Vše v pořádku, doporučuji.

Vyladěný životabudič

Longevity jsem porovnával s čistým NR (1500mg) a účinek je výraznější, jakoby robustnější. Energie je po celý den dostupná a večerní únava (v 60-ti) se zredukovala na únosnou míru. Spánek je najednou přirozenější, bez uspávadel, zvlášť po 0,5km v bazénu.

K
Immune 2.0
Kelvin S.
Kelvin

S výrobkem jsem nad míru spokojen.

Ani si nepamatuju, kdy jsem se naposledy tak dobře vyspala.
Probouzím se odpočatá a celý den je zkrátka lepší.

Vyladěný usínač

Co mě hned napoprvé zaujalo, bylo nápadně čerstvé ráno (efekt GABA). Plnou dávku asi nevyužiju, má u mě dojezd až do oběda. Je to vybalancovaná kombinace, která v mnohém překonává jednoduché látky, např. samotný melatonin má krátké působení, tryptofan zase slabší efekt.

maximální spokojenost

Díky Daily Essentials mi konečně po letech přestaly migrény, na které dříve nestačily ani silnější prášky. Spokojenost opravdu maximální, tělo funguje jak má, je v rovnováze.

S produktem jsem maximálně spokojená. Složení je smysluplné a perfektně sedí a funguje.

M
Recovery drink
Marcela O.

Super produkt

Spokojenost

Jelikož jsem spokojená s ostatními produkty, tak doufám, že bude dobré. Zatím po týdnu braní necítím velký efekt.

J
Longevity 3.0
Jitka H.
Longevity 3.0

Objednala jsem druhé balení, cítím se lépe, mám víc energie

D
Power drink
David V.

Chutná a funguje.

F
Digest
František Š.
Top podpora trávení

Snažím se jíst kvalitně, ale ne vždy to vyjde. Když už dávám nějakou prasárnu, digest mi pomůže ji ztrávit.

1.3 million +
capsules sold
since 2017
on the market
23,000+
satisfied customers

Satisfaction Guaranteed

If you are not satisfied with the product, we will simply refund your money.

More about the satisfaction guarantee
They wrote about us

Our satisfied customers

We work together