Obecné

Flow je brand, který vymýšlí a vyrábí originální doplňky stravy s cílem pomáhat lidem být produktivnější, ale zároveň nejít přes hranice zdraví. Zvládejte tempo dnešní doby a zároveň pečujte o své zdraví.

Ve Flow se také snažíme přenášet vědu do běžného života i pomocí vzdělávání. To předáváme skrze několik kanálů, které jsou zdarma. Proč to děláme? Protože víme, že tobolka sice může pomoci, ale když do toho vložíme vlastní úsilí, je to úplně o něčem jiném. Vydejte se s námi na cestu za svým lepším já.

Více informací o Flow najdete zde.

Ano. Všechny látky používané při výrobě doplňků stravy jsou čistě z rostlinných zdrojů. I samotná tobolka je vyrobena z rostlinné celulózy.

Všechny veganské produkty najdete zde.

Chceme, aby naše produkty měly nejlepší možné složení a pomáhaly co nejvíce, proto na jejich vývoji pracujeme i několik měsíců.

Nešetříme na surovinách. Můžete si být jistí, že pokud nějakou látku do produktů Flow dáme, tak v adekvátním množství, aby bylo dosaženo účinku (a ne jenom pár miligramů, abychom to mohli napsat na etiketu a web).

Klademe důraz na kvalitu surovin. Suroviny používáme ve formě, v jaké se nejlépe vstřebává, a tudíž má největší účinek. Žádné náhražky ani kompromisy. Více informací o Flow najdete tady.

Obvykle 2-3 pracovní dny v závislosti na výběru dopravce. Objednávky odesíláme vždy druhý den ráno. To znamená, že pokud si objednáte v pondělí, v úterý zásilku odesíláme ze skladu. Balíček tak obdržíte už ve středu nebo čtvrtek.

Produkty vyrábíme v České republice, konkrétně v Jablonci nad Nisou. Objevit více.

Pokud nejste s účinkem spokojeni, můžete využít garanci vrácení peněz. Stačí vyplnit formulář a zaslat nám zboží zpět na naši adresu. Více informací o vrácení najdete zde.

Ano, za každou spolupráci jsme rádi. Ať už jste influencer, firma, reklamní agentura nebo kdokoli tak detaily pro spolupráci najdete zde. Napadá vás zajímavá forma spolupráce? Ozvěte se nám. Dáme hlavy dohromady.