První zcela personalizovaný
suplement na míru
vaší biologii.

Vstupte do nové dimenze biohackingu.

Představujeme
Your Ultimate Flow

Unikátní produkt vyvinutý na základě genetických a krevních testů i analýzy vašich specifických potřeb.

Protože si zasloužíte prémiovou péči na míru.

Nakupovat

1. Komplexní testování

Úvodní testování obsahuje DNA test, test ze slin a test z krve. Testovací sady posíláme obratem až k vám, všechny vzorky si tak můžete odebrat v pohodlí vašeho domova.

DNA testování poskytne informace o zdravotních rizicích, o tom, jak tělo zvládá stres, vstřebává živiny, ale také o dalších více než 240 genetických predispozicích týkající se metabolismu léčiv, predispozic nemocí a fyzických rysů, které můžete uplatnit pro maximální kvalitu života.

Testování z krve a ze slin poskytne přesnou informaci o hladině vitamínů a minerálů a také vývoji hladiny kortizolu během dne.

2. Analýza vašich potřeb

Společně do detailu probereme vaši životosprávu a specifika vašeho životního stylu.

V rámci detailní diagnostiky probereme stravování, pohyb i vaše sportovní cíle. Zaměříme se také na míru stresu ve vašem životě a spánkové návyky.

Určíme si, na které oblasti se zaměřit,
aby byla suplementace maximálně efektivní.

3. Váš unikátní suplement

Finální složení vašeho suplementu bude zcela na míru vašim potřebám

Vývoj každého suplementu zakládáme výhradně na nejmodernějších vědeckých poznatcích a datech o specifických potřebách vašeho organismu.

Suplement dodáváme na 12 měsíců. Po prvním roce s vámi rádi zanalyzujeme celou zkušenost a v případě zájmu zoptimalizujeme složení pro další rok užívání.

Nakupovat

Suplementace na míru je budoucnost.
A budoucnost je teď.

Klasické suplementy jsou často vyvíjeny na základě potřeb stanoveného populačního průměru, jejich hlavním cílem je, aby vyhovovaly co nejvíce lidem.  Fungování organismu každého z nás se však může od toho průměrného velmi výrazně lišit.

Do hry navíc vstupují genetické predispozice každého jedince, a to včetně například deficitů některých vitamínů či minerálů nebo různé schopnosti zpracování konkrétních látek. Životní styl, věk a aktuální stav těla pak může potřeby suplementace dále výrazně ovlivnit.

Právě proto Your Ultimate Flow vyvíjíme na základě komplexních výsledků testů, analýzy životního stylu i genetických predispozic. Je to jediný způsob, jak maximalizovat účinnost produktu a dát tělu přesně to, co potřebuje. Nic víc, nic míň.

U základní suplementace to však nekončí. Díky personalizaci produktu dokážeme pomoci vyřešit i specifické problémy, se kterými se denně potýkáte, jako je například špatný spánek, nedostatečné soustředění či nadmíra stresu.

Jste připraveni?

Vaše Ultimate Flow už na vás čeká.

Nakupovat