Účinnost, kvalita látek, věda. Na tom stavíme.

Využíváme vědu a ty nejmodernější poznatky. Hledáme v ní řešení problémů. Přetváříme synergii mezi složkami v dokonalé kombinace, které pomohou ve zdraví stíhat tempo dnešní doby. Úspěch nezná přešlapy. Proto vše vyvíjíme podle přísných hygienických norem, standardů HACCP, v souladu s antidopingovými pravidly WADA a dle norem EU. A především dle těch vlastních. Vyvíjíme produkty pro správné fungování těla v náročných podmínkách 21. století. Objevte doplňky stravy, které jsou tak trochu jiné. Objevte Flow.

Od nápadu k produktu

Nápad

Na začátku stojí nápad na produkt, který pomůže s problémem, jenž obvykle sami řešíme a na který na trhu nenajdeme dostatečně kvalitní produkt. Často nám dáváte tipy i vy. Děkujeme za ně!

Studie a věda

O problematice získáváme maximum informací, pročítáme studie o jednotlivých látkách a spolu s odborníky v oboru dáváme dohromady návrhy složení.

Látky pečlivě vybíráme

Oslovujeme jednotlivé dodavatele, kontrolujeme kvalitu surovin a obsah účinných látek.

Testování produktu

Kombinujeme látky, testujeme jejich optimální množství a vše ladíme k dokonalosti. Nenabídneme nic, s čím sami nejsme spokojeni.

Výsledný produkt

Produkt vysíláme do světa. I nadále však monitorujeme nejnovější vědecké poznatky, složení produktu ladíme a vyvíjíme vylepšené verze. Neusínáme na vavřínech.

Spolupráce s odborníky

Chceme, aby naše produkty obstály nejen v teorii, ale především v praxi. Na vývoji a testování proto spolupracujeme s odborníky z oboru, doktory, vědci i profesionálními sportovci.

Spolupracujeme