Obecné
Focus
Decaf
Hangover
Advanced Mind
Drive
Sleep
Stress Free
Balíčky
Active Coffee
CBD + CBG oil

Flow je brand, který vymýšlí a vyrábí originální doplňky stravy s cílem pomáhat lidem být produktivnější, ale zároveň nejít přes hranice zdraví. Zvládejte tempo dnešní doby a zároveň pečujte o své zdraví.

Ve Flow se také snažíme přenášet vědu do běžného života i pomocí vzdělávání. To předáváme skrze několik kanálů, které jsou zdarma. Proč to děláme? Protože víme, že tobolka sice může pomoci, ale když do toho vložíme vlastní úsilí, je to úplně o něčem jiném. Vydejte se s námi na cestu za svým lepším já.

Ano. Všechny látky používané při výrobě doplňků stravy jsou čistě z rostlinných zdrojů. I samotná tobolka je vyrobena z rostlinné celulózy.

  • Chceme, aby naše produkty měly nejlepší možné složení a pomáhaly co nejvíce, proto na jejich vývoji pracujeme i několik měsíců.
  • Nešetříme na surovinách. Můžete si být jistí, že pokud nějakou látku do produktů Flow dáme, tak v adekvátním množství, aby bylo dosaženo účinku (a ne jenom pár miligramů, abychom to mohli napsat na etiketu a web).
  • Klademe důraz na kvalitu surovin. Suroviny používáme ve formě, v jaké se nejlépe vstřebává, a tudíž má největší účinek. Žádné náhražky ani kompromisy.

Obvykle 2-3 pracovní dny v závislosti na výběru dopravce. Objednávky odesíláme vždy druhý den ráno. To znamená, že pokud si objednáte v pondělí, v úterý zásilku odesíláme ze skladu. Balíček tak obdržíte už ve středu nebo čtvrtek.

Produkty vyrábíme v České republice, konkrétně v Jablonci nad Nisou.

Pokud nejste s účinkem spokojeni, můžete využít garanci vrácení peněz. Stačí vyplnit formulář a zaslat nám zboží zpět na naši adresu. Více informací o vrácení najdete zde.

Ano, za každou spolupráci jsme rádi. Ať už jste influencer, firma, reklamní agentura nebo kdokoli tak detaily pro spolupráci najdete zde. Napadá vás zajímavá forma spolupráce? Ozvěte se nám. Dáme hlavy dohromady.

Mindflow Focus je doplněk stravy ve formě tobolek plný přírodních extraktů a vitamínů pro okamžitou podporu soustředění, dodání energie a proti ospalosti. Oproti energiťákům, kávě nebo čaji má v sobě mnoho dalších látek v přesném poměru, které pomáhají komplexně. Naopak neobsahuje cukr a další zbytečné látky.

2 tobolky Mindflow Focus zapijte cca 20 minut před prací či plánovaným učením. Samotný účinek trvá 4-5 hodin bez následného prudkého dropu. Tobolky doporučujeme pořádně zapít sklenicí vody. Mindflow Focus může zdravý člověk užívat každý den. Doporučujeme ale jednou za cca 5 - 6 dní udělat pauzu od kofeinu, aby byl účinek tobolek stále maximální.

Tobolku používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Všechny naše produkty, včetně Mindflow Focus, mají certifikát kvality. Jedná se tedy o bezpečný přírodní doplněk stravy získaný z čistě rostlinných zdrojů. Mindflow Focus obsahuje i kofein, proto by ho neměly užívat těhotné a kojící ženy a děti.

Mindflow Focus má vyvážený poměr látek pro klidné a nerušené soustředění. Nehrozí tedy nepříjemný pocit z předávkování kofeinem, roztřesenost či nesoustředěnost. Oproti energetickým nápojům také neobsahuje žádný cukr a barviva.

Ano. Mindflow Focus je bez vedlejších účinků a pro zdravého člověka není problém jej používat každý den. Ale! Pro lepší účinek doporučujeme dát si jednou za 5-6 dní pauzu od kofeinu. Docílíte tak opětovného maximálního účinku.

Látky obsažené v Mindflow Focus mají vědecky prokázaný pozitivní efekt. Ale jako u ostatních věcí v životě, i zde může hrát placebo roli. Pokud očekáváme nějaký efekt, náš mozek se tomuto myšlení přizpůsobí a výsledný efekt může i znásobit. Ať tak či tak, jde nám hlavně o výsledek a ten Mindflow Focus má.

Mindflow Focus je vyroben z přírodních látek, vitamínů a tobolky z rostlinné celulózy. Nic víc. Podrobnější složení najdete v detailu produktu.

Efekt pocítíte už za cca 20 minut po zapití tobolky.

Za den byste neměli užít víc jak 3 tobolky. Obvyklá dávka je 1-2 tobolky před začátkem učení a plánovaného soustředění. Vzít si tedy můžete i více tobolek najednou. Nepřekračujte však doporučené denní dávkování a to 3 tobolky za den.

Ačkoliv je produkt čistě přírodní, doporučujeme jej užívat lidem starších 15 let. Produkt je určený vytíženým lidem, kteří studují či pracují.

Přesně pro tyto účely jsme vyvinuli verzi bez kofeinu - Focus Decaf.

2 tobolky Mindflow Decaf zapijte cca 20 minut před prací či plánovaným učením. Samotný účinek trvá 4-5 hodin bez následného prudkého dropu. Tobolky doporučujeme pořádně zapít sklenicí vody. Mindflow Decaf může zdravý člověk užívat každý den. Doporučujeme ale jednou za cca 5 - 6 dní udělat pauzu, aby byl účinek tobolek stále maximální.

Tobolku používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Produkt Focus Decaf je bez kofeinu, tudíž je vhodný pokud nechcete do těla dostávat kofein. Nebo si naopak Mindflow dopřát i s šálkem kávy. Ostatní látky jsou stejné, jedná se pouze o „bezkofeinovou“ verzi.

Guarana v přirozeném stavu obsahuje kofein, ten my však z guarany extrahujeme na naprosto minimální množství.

Mindflow Decaf má vyvážený poměr látek pro klidné a nerušené soustředění. Nehrozí tedy nepříjemný pocit z přílišného nabuzení, roztřesenost či nesoustředěnost, ani náhlý drop po odeznění. Oproti energetickým nápojům také neobsahuje žádný cukr, “éčka” a barviva.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Ano. Mindflow Decaf je bez vedlejších účinků a pro zdravého člověka není problém jej používat každý den. Ale! Pro lepší účinek doporučujeme dát si jednou za 5-6 dní pauzu. Docílíte tak opětovného maximálního účinku.

Látky obsažené v Mindflow Focus Decaf mají vědecky prokázaný pozitivní efekt. Ale jako u ostatních věcí v životě, i zde může hrát placebo roli. Pokud očekáváme nějaký efekt, náš mozek se tomuto myšlení přizpůsobí a výsledný efekt může i znásobit. Ať tak či tak, jde nám hlavně o výsledek a ten Mindlfow Decaf má.

Mindflow Focus Decaf je vyroben z přírodních látek, vitamínů a tobolky z rostlinné celulózy. Nic víc. Podrobnější složení najdete v detailu produktu.

Efekt pocítíte už za cca 20 minut po zapití tobolky.

Za den byste neměli užít víc jak 3 tobolky. Obvyklá dávka je 1-2 tobolky před začátkem učení a plánovaného soustředění. Vzít si tedy můžete i více tobolek najednou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, a to 3 tobolky za den.

Ačkoliv je produkt čistě přírodní, doporučujeme jej užívat lidem starších 15 let. Produkt je určený vytíženým lidem, kteří studují či pracují.

Ano, můžete.

Mindflow Hangover je doplněk stravy na přírodní bázi proti vzniku kocoviny.

1-2 tobolky Mindflow Hangover užijte s prvním drinkem večera, nejlépe po jídle. Během konzumace prokládejte alkohol čistou vodou a se závěrečným drinkem nezapomeňte na další 2 tobolky. Darujte svému tělu alespoň 7 hodin spánku a výsledek je zaručený!

Mindflow Hangover je speciálně navržená směs přírodních látek, která chrání organismus proti poškození, urychlují metabolismu škodlivých látek a doplňují vitamíny a minerály. Jinak řečeno vám pomůže zminimalizovat následky požívání alkoholu a probudit se další den svěží a ready.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Přípravek Mindlfow Hangover obsahuje složky, které zrychlují metabolismus, ovšem neznamená to, že byste mohli po tobolce řídit! Myslete na to, že alkohol za volant nepatří a před jízdou byste se měli ujistit, že máte 0 promile, ideálně pomocí alkoholtesteru. Mindflow Hangover je navržen tak, aby zmírnil příznaky kocoviny, nikoli zrychlil vystřízlivění.

A je to nutné? :-) Pokud pijete alkohol každý den, měli byste si o tom s někým promluvit. Složení Mindflow Hangover je ale čistě přírodní a nemá vedlejší účinky. Proto můžete tobolky použít vždy, když je potřeba.

Mindflow Hangover je vyroben z přírodních látek – extraktů, minerálů a vitamínů. Podrobnější složení najdete v detailu produktu.

Mindflow Hangover neslouží pro podporu opíjení ale jako pomoc ve výjimečných situacích, kdy je třeba organismu podat pomocnou ruku při odbourávání alkoholu.

Vzhledem k tomu, že je přípravek spjatý s konzumací alkoholu, měli by jej užívat pouze lidé starší 18 let.

V době, kdy chcete dosáhnout maximálních kognitivních výsledků, užívejte 2 tobolky denně, a to po dobu 3 týdnů. Poté si na týden od tobolek dejte malou pauzu.

Focus či Decaf jsou produkty určené k okamžitému povzbuzení a koncentraci. Nástup jejich účinků, které trvají 3 - 5 hodin, očekávejte do 20 minut. Advanced Mind obsahuje látky, které mají účinek při dlouhodobém užívání, a taktéž jejich účinky jsou dlouhodobějšího charakteru. Dohromady se skvěle doplňují.

Ano, tyto produkty se nijak nevylučují. Advanced Mind doporučujeme brát ráno či večer s jídlem, Focus/Decaf 20 minut před požadovaným efektem. Tyto produkty jsou spolu v synergii a společně vás posunou blíže k cílům.

Při užívání po dobu 2-4 týdnů se můžete těšit na zlepšení paměti, snadnější vnímání informací, snadnější soustředění, menší stres či lepší logické uvažování. Tyto efekty jsou dlouhodobějšího rázu.

Těch nejlepších účinků dosáhnete při pravidelném užívání 2 tobolek denně po dobu 3 - 4 týdnů.

Produkt je čistě přírodní, není nikterak návykový a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Je to doplněk stravy ve formě tobolky určený k maximálnímu podpoření pozornosti a proti únavě. Drive oddálí únavu, zvýší vaši pozornost a nabudí vás.

Drive je vytvořen tak, aby maximálně oddálil únavu a zvýšil pozornost. Stačí si vzít 1 tobolku 15 - 20 minut před požadovaným efektem.

Focus a Decaf jsou produkty vytvořené k podpoře mentálního výkonu. Zvýší koncentraci a soustředění, zároveň vás zklidní a dostanou do stavu flow vhodného při učení či práci. Produkt Drive oproti tomu maximálně nabudí a oddálí únavu, není tedy vhodný pro učení.

Produkt je čistě přírodní, není návykový a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Oproti energiťáku neobsahuje žádný cukr ani barviva a má více účinných látek. Jeho smysl je ale velmi podobný. Oproti kávě má daleko více účinných látek.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Mindflow Sleep je zcela volně prodejný přírodní doplněk stravy, na který není potřeba lékařský předpis.

Pokud řešíte problémy s jetlagem, práci na směny nebo obecně srovnání biorytmu, tak je lepší varianta s melatoninem. Pokud chcete produkt užívat dlouhodobě ke zkvalitnění spánku, zvolte variantu bez melatoninu.

Ano, produkt Mindflow Sleep je zcela nenávykový přírodní doplněk stravy. Obsahuje melatonin, který je vhodný pouze pro srovnání biorytmu. Následně doporučujeme přejít na verzi bez melatoninu.

Můžete libovolně kombinovat s Advanced Mind, CBD oil a Stress Free.

Verze Sleep obsahuje i melatonin, tedy hormon, který nás připravuje na spánek. Je vhodný, pokud například trpíte jet lagem, pracujeme často na odlišné směny či máte rozhozený biorytmus. Sleep Melatonin Free je verze bez melatoninu, kterou můžete užívat pro dlouhodobou podporu spánku.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

Stress Free je doplněk stravy z přírodních látek, který vám pomůže zbavit se stresu a nervozity, a to jak v krátkodobém tak dlouhodobém horizontu.

Stress Free je nenávykový doplněk z přírodních látek.

Antidepresiva jsou léky a Stress Free je doplněk stravy. Jeho účinek je uvolnění od stresu a zlepšení nálady.

Látky obsažené v tobolce mohou s úzkostnými stavy pomoci. Pokud je ale příčina jiná a doplněk nepomůže, můžete využít naši garanci vrácení peněz

Varianty se liší dle produktů, které obsahují, a jejich velikosti.

Ano, balíčky jsou tvořeny tak, aby se produkty navzájem doplňovaly a daly užívat najednou.

Balíček jsme sestavili tak, abyste měli po ruce přírodní sílu (skoro) ve všech situacích pracovního života. Jako bonus k tomu přidáváme slevu 35 - 40 % oproti jednotlivým produktům.

Active Coffee jsme obohatili o speciální látky, které zvyšují kognitivní účinky kávy. Budete se tak lépe soustředit v porovnání s běžnou kávou. Navíc zabrání některým negativním účinkům běžné kávy.

Zejména u nadměrného pití kávy se může objevit roztřesenost, nesoustředěnost. Po určité době také dochází k prudkému poklesu energie a pocitově ještě větší únavě než před vypitím kávy.

U kávy jsme se snažili zachovat maximálně autentickou chuť brazilské arabiky. V chuti i vůni převažuje čokoláda a oříšky doprovázené nádechem meruněk.

Kávu si připravte, jak jste zvyklí. Káva je mletá najemno, doporučujeme espresso, aeropress, turka, džezvu či moka konvičku.

Kávu meleme vždy v den odeslání, takže k Vám dorazí maximálně čerstvá. Kávu meleme pomocí mlecích kamenů tak, aby aroma zůstalo zachováno a káva byla rovnoměrně namletá.

Můžete libovolně kombinovat s Decaf, Advanced Mind, Mind Mg, CBD a CBG oil.

CBD ani CBG olej nemá psychoaktivní účinky, jeho užívání je bezpečné a legální.

Naše CBD oleje jsou čištěny o THC, obsahují ho méně než 0,03 %. Od THC olej čistíme právě proto, abychom měli jistotu, že na vás CBD olej nebude mít vliv při řízení auta a policejní testy na drogy nezachytí THC. Můžete tedy dát k ledu obavy z detekce THC v krvi. CBD olej nemá psychoaktivní účinky.

Olej můžete kombinovat s Mindflow Focus, Decaf, Advanced Mind, Sleep, Stress Free, Mind Mg.

Something went wrong, please contact us!
Váš košík0
Mezisoučet:
Doručíme